Website_Banner-01.jpg

נתיבי איילון ואקומושן מזמינות אתכם להגיש מועמדות להשתתפות באדפטתון הראשון בישראל

הכולל פיילוט ממומן להטמעה!

ADAPT THE WAYS


יש לכם מוצר שאפשר להתאים לאתגרים של נתיבי איילון? 

מקום 1 יזכה בפיילוט ממומן!
פרסים ל-3 המקומות הראשונים!

 

ניתן להירשם עד ה-04/11/2018 בשעה 10:00
הודעה לחברות המשתתפות תפורסם ב-07/11/2018 

Picture1 (1).png
flipped.png

על נתיבי איילון

נתיבי איילון חרטה על דגלה לשנות את הרגלי הנסיעה של משתמשי הדרך בישראל ולהעלות את מקדם המילוי של רכבים הנוסעים על הכביש, באמצעות יצירה ושיפור של תשתיות, מערכות להסעת המונים ותחבורה שיתופית.

 מעכשיו מדברים על אנשים ולא על כבישים – פתרון כולל ממוצא ליעד 

 

על מנת למצוא פתרונות תחבורה מתקדמים בחשיבה הוליסטית וחדשנית, הוקמה חטיבה טכנולוגית ייעודית אשר יזמה את האדפטתון לשם קידום טכנולוגיות בתחום התחבורה החכמה ויצירת חלופות תחבורה ירוקות וברות קיימא ואימוצן בכבישים בארץ.

 

נתיבי איילון - חזון ופרויקטים

אודות

מהיר לעיר

אודות

מערכת בקרת

תנועה

אודות

חזון החברה

אודות

פעילות החברה

פרטים ולוחות זמנים

Adapthaton_Timeline_Hebrew (1).jpg

 

  • 10 סטארטאפים בלבד ייבחרו לקחת חלק באדפטתון

  • יומיים מרוכזים של עבודה על הצגת דמו ופיץ' ב-27-28.11.2018

  • ב-28 בנובמבר תתקיים תחרות פיצ'ים בפני צוות שופטים של נתיבי איילון, משרד התחבורה, מנהלת תחליפי דלקים ותחבורה חכמה וצוות אקומושן

  • הזוכה במקום ה-1 יקבל פיילוט ממומן לבחינת הפתרון בתנאי אמת כבר ביום למחרת!

מהו "אדפטתון"?

אדפטתון הינו "האקתון מתקדם" בו במקום לפצח רעיונות חדשים במרתון של כמה שעות, נבחרים 10 סטארטאפים בלבד, בעלי מוצר ברמת בשלות של אב טיפוס ומעלה (TRL 4 ומעלה), לטובת התאמתו לצרכי ארגון ספציפי (Adapt the product to the needs).

בתהליך מעמיק אשר יימשך כשבועיים, יעבדו הסטארטאפים הנבחרים עם מומחי החברה על מנת להתאים את הפתרונות החדשניים לארגון. שיאו של האדפטתון יתרחש במשך יומיים, בסופם יציגו הצוותים דמו המבוסס על נתוני הארגון והמודלים העסקיים המתאימים ליחידות העסקיות ותהליכי הארגון, מול פאנל שופטים נבחר. תהליך שלוקח בדרך כלל 8 חודשים עד שנה וחצי מסתיים בשבועיים בלבד!

8.PNG

מה אנחנו מחפשים?

חברת "נתיבי איילון" בשיתוף עם "אקומושן" פונים בזאת לחברות בתחום התחבורה החכמה להשתתף בתחרות ה"אדפטתון" ולהתמודד עם האתגרים הבאים:

1) מערכות I-2-V  (חיבור בין התשתית לכלי הרכב)

יצרני הרכב מפתחים תקשורת של הרכב עם סביבתו, אך על מנת לקדם את עתיד התחבורה החכמה ולנהל אותה נכון, על התשתית להבין את סביבתה וכל הנע עליה. לכן, אנו הפכנו את המושג ומחפשים הטמעת מערכות שיח בין התשתית לרכב (ולא להפך), המבצעות ניטורים שונים, אלגוריתמיקה מתקדמת (כגון תיוג רכבים לפי סוג ועוד). יינתן דגש ויתרון למערכות בעלות whole life cost מינימאלי.

 

2) פתרונות מגוונים להשלמת המייל הראשון והאחרון

באחריות נתיבי איילון האבים (hubs) ומסופים רבים כגון: סבידור מרכז, תחנת אוניברסיטה. האתגר הינו בשירותי השלמה של שירותי ניידות למייל הראשון והאחרון על מנת לעודד את הנסיעה השיתופית/ציבורית, להשלים אותה ולהפחית את השימוש ברכב הפרטי.

3) פתוח לחדשנות (תפתיעו אותנו!)

יש לכם מוצר שאתם מרגישים שחייב להיות מוטמע בפעילות של נתיבי איילון? מוצר שלא חשבנו עליו ויעשה את כל ההבדל? אנחנו פתוחים להצעות!

Price-01_Hebrew.jpg
Price-02_Hebrew.jpg
Price-03_Hebrew.jpg

פרטים נוספים

על מנת להתמודד עם האתגרים הנ"ל, תעשה חברת "נתיבי איילון" מאמץ לספק מידע תחבורתי הדרוש להצלחת הדגמת יכולות. מידע לדוגמא- מספר כלי רכב העוברים בכבישים שבאחריות "נתיבי איילון", הסנסורים הקיימים בכבישים, מספר נוסעים במסופים וכדומה.

לחץ כאן כדי להציץ על הפרויקטים של נתיבי איילון

לחץ כאן למפת העומסים והמצלמות של נתיבי איילון

 

זקוקים למידע שלא מופיע בקישורים למעלה? אין שום בעיה!
אנא מלאו את כל הפרטים והמידע להם אתם זקוקים בטופס ההרשמה

פרטי התחרות, מורשים להשתתף, קריטריונים לבחינת ההצעות, פרסים וכו' - מופיעים בתקנון התחרות

10.PNG
Ayalon Highway.jpg